Home

Nieuws 1897 x bekeken

John Hilhorst nieuwe voorzitter NAJK

Utrecht - De 27-jarige John Hilhorst wordt de nieuwe voorzitter van het Nederlands Agrarisch Jongeren Kontakt (NAJK). De leden van NAJK kozen hem donderdagavond unaniem als nieuwe voorzitter voor de vereniging die zich inzet voor de belangen van jonge agrariërs.

Hilhorst weet ook al waar zijn belangrijkste taak als boegbeeld van de vereniging de komende tijd ligt. "Weten wat onze leden willen en zorgen dat onze leden weten wat NAJK voor hen doet. Die wisselwerking is essentieel en ik wil daar de komende tijd belangrijke stappen in zetten."

Naast zijn taak bij NAJK heeft Hilhorst samen met zijn ouders ook een melkveebedrijf met honderd melkkoeien in Laag Keppel. Daarnaast werkt hij als assistent accountant bij een adviseurs- en accountsbureau.

Van de vorige voorzitter, Wilco de Jong, werd afscheid genomen. Hij legde na vier jaar als voorzitter zijn taken neer om zich volledig te kunnen richten op de bedrijfsovername thuis.

Of registreer je om te kunnen reageren.