Home
Achtergrond
504 x bekeken
17 reacties
VWA toont korte tijd vlekkenkaart Q-koorts
De kaart waarop is aangegeven waar met Q-koorts besmette bedrijven zich bevinden is openbaar. De kaart heeft maandag korte tijd op de website van de Voedsel en Waren Autoriteit gestaan en is daardoor in de omloop gekomen.
Het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit zegt van plan te zijn de vlekkenkaart deze week officieel vrij te geven. Een woordvoerder van het ministerie kan niet zeggen of er nog wijzigingen in komen ten opzichte van de nu getoonde versie. “Wij weten niet welke onderzoeksresultaten er bij komen”, zegt de woordvoerder.
Op de kaart staan cirkels met een straal van 5 kilometer rond besmette bedrijven. Het grootste aantal besmettingen doet zich voor in de provincie Noord-Brabant. Alleen West-Nederland is nog gevrijwaard van besmettingen.
Reageren? Login hier
Of registreer je om te kunnen reageren.