Home

Achtergrond 332 x bekeken

Winnaars week 31

HOOFDPRIJSWINNAAR

De hoofdprijs, 1 dag Opa als bedrijfsverzorger op uw bedrijf, is gewonnen door:

Elco Heuvel uit Deurningen! Gefeliciteerd met deze mooi prijs.

Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd.

WINNAARS WEEK 31


iPod Shuffle:

I.A. Bos uit Wieringerwaard

Trekker Miniatuur
P.A. Meerkerk uit Lekkerkerk, I. Hulsman uit Kockengen, M. Nijman uit Beerze, H. van Dellen-Wouda uit Opende en G. van Boheemen uit Woubrugge.

Opa Stripboek
A. Verschoor uit Zeewolde, C.H. Pleiter uit Groenlo, J. van den Berg uit Groningen, J. Verhoeven uit Huisseling, A.A.W. van Liere uit Rilland, M.A. Duijndam uit Zevenhuizen, B. Trenning uit Nijverdal, A.G. Boeijink uit Winterswijk, R. Stout uit Daarle en J. Eikelenboom uit Elsendorp

WINNAARS WEEK 30


iPod Shuffle:

P.J. Bom uit Dinteloord

Trekker Miniatuur
N. de Jong uit De Weere, A.C. van den Akker uit Leimuiden, Mts. Oudijk uit Moordrecht, J. Leyenaar uit Hennaard, A. Sasse-Taken uit Ruurlo

Opa Stripboek
M. de Bie uit Sprang-Capelle, T.A. de Vries uit De Wilgen, A.J.M. Welte uit Schijndel, H.C. de Haan uit Oldelamer, W.W.B. Semmekrot uit Ambt-Delden, J. Thoone uit Ysselsteyn (LB), D.M.H. Rosendaal uit Loerbeek, F.H. Oudman uit Sitswerd, S. van Graft uit Wagenborgen en G. Mussche uit Rouveen

WINNAARS WEEK 29


iPod Shuffle:

E.G. Corts uit Hazerswoude dorp

Trekker Miniatuur
A.J. van Apeldoorn uit Rhenen, D. Kamp uit Tiendeveen, K. Bakker uit Nieuweschoot, J.J. Habben Jansen-de Jong uit Alphen a/d Rijn en A.C. de Wit uit Reeuwijk

Opa Stripboek
V.C. de Visser uit Biggekerke, M. Hazeleger uit Scherpenzeel, P. Wolters uit Zwolle, N. Simonse uit Emmeloord, W. v.d. Haarsma-Goot uit Oudemirdum, A. H. Bieleman-Wiltink uit Deventer, L. v.d. Laan uit Exloërveen, C.G.H. Lamers uit Groesbeek, F.C. Nes uit Oostwoud en T. van Rossum uit Venhorst

WINNAARS WEEK 28


iPod Shuffle:

J.M. Lindhout uit Poortvliet

Trekker Miniatuur
G. Hoekstra uit St. Jacobiparochie, H.e. Hoeke uit Leerbroek, P. Meijers uit Tienhoven, K. van den Bosch uit Balkbrug en C.E.J.M. de Bruijn uit kraggenburg

Opa Stripboek
J.L.M. Dekkers uit Waterlandkerkje, M. Brand-Meerkerk uit Wijngaarden, J. Hoitink uit Slootdorp, M. Boele uit Haastrecht, A. de Vries uit Ulrum, A. Neplenbroek uit Hoonhorst, W. de Weerd uit Koekange, P. Visser uit Langelille, R. den Ridder uit Made en J. Slager uit Zwolle.

WINAARS WEEK 27


iPod Shuffle:

G. De Muyt uit Vlissegem (België)

Trekker Miniatuur
W. Priems uit Berlicum, T. van der Lee uit Lunteren, B. Eggens uit Odoornerveen, H.C.M. Beenders uit Ens en Fam. Wellen-Weekamp uit Slagharen.

Opa Stripboek
S. Eisenga uit Ee, J. de Bie uit Tuil, J. Boeve uit Oldebroek, I.C.M. Vossen uit Ell, Fam. op 't Hof uit Harskamp, M.T. Boersma uit Oldetrijne, J.W. van Bodegraven uit Baambrugge, E.M. Koskamp uit Aalten, E. Kroes uit Elspeet en K. Verduijn uit Reeuwijk.

WINNAARS WEEK 26


iPod Shuffle:

P. Boonman uit Bellingwolde

Trekker Miniatuur
L.M.M. van Dreumel uit Oijen, C.J. Kempenaar uit Aarlanderveen, G. Bruggink uit Kamperveen, H.J. Hissink uit IJzerhorst en P. v.d. Pol uit Middenmeer.

Opa Stripboek
N.J. Kuijers uit Staphorst, J.H.M. Deusings uit Schimmert, A.H. Manenschijn uit Lemele, J. Limpers uit Loenen, R.H. Ruesink uit Zelhem, L. Pennings uit Aalten, P.M. de Haan uit Nigtevecht, L. Puttemans uit Kelfs Haacht, M. Bos uit Amersfoort en C. J. Kolff uit Slootdorp.

WINAARS WEEK 25


iPod Shuffle:

W. Homan-Schoemaker uit Boerakker

Trekker Miniatuur
R. Grijpstra uit Gytsjerk, E.C.J. van Dijck, A. Damsteegt uit Streefkerk, G. Kuipers uit Tilligte en L. Flikweert uit Ouwerkerk

Opa Stripboek
J.D. Colijn uit Doeveren, J.C. Ouwendijk uit Bodegraven, P. Nonnekes uit Goes, M. Klever uit Benschop, P.A.M. Haanstra uit Nijeholtwolde, W.M.J. Beuker uit Zeijerveld, N. van Kreuningen uit Abbenbroek, J. Meems uit Mussel, R. Jager uit Leidschendam en A.J. van Wingen uit Baarland

Administrator

Of registreer je om te kunnen reageren.