Home
Achtergrond
172 x bekeken
6 reacties
Meer studie naar burgerinitiatief
De twee planbureaus CPB en NMP gaan een aanvulling maken op hun analyse over het burgerinitiatief Stop fout vlees.
Daarin zullen ze hun kritiek en bezwaren nader toelichten. Het Centraal Planbureau en het Milieu- en Natuurplanbureau willen hun bevindingen een aantal aspecten beter in beeld brengen. Het is geen nieuw onderzoek. Ze doen dat om tegemoet te komen aan kritiek van Milieudefensie en enkele Kamerfracties op hun rapport.
Volgens Herman Stolwijk van het CPB en Henk Westhoek van NMP zal hun aanvulling niet tot andere conclusies leiden, maar wel tot een betere –ook cijfermatige- onderbouwing.
De planbureaus kondigden hun aanvulling aan in een rondetafelgesprek dat de Tweede Kamer vandaag houdt over het burgerinitiatief. Naast de planbureaus kwamen 12 organisaties daarover hun mening geven, waarvan de meeste afwijzend tot sceptisch.
Administrator
Reageren? Login hier
Of registreer je om te kunnen reageren.